Kauno apskrities viešoji biblioteka kviečia į renginį: Lietuvos Katalikų Bažnyčios kronikai – 50 metų

Lapkričio 14 d., pirmadienį, 17.30 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka (K. Donelaičio g. 8, III a. Renginių edvė) kviečia į Lietuvos Katalikų bažnyčios kronikos 50-ies metų minėjimą ir susitikimą su ypatingais svečiais: kardinolu Sigitu Tamkevičiumi SJ, fondo „Bažnyčios kronika“ direktore Diana Adomaitiene, dainininku Linu Adomaičiu, mišriu jaunimo choru „Exaudi“, meno vadove ir dirigente Vita Liaudanskaite-Vaitkevičiene.

2022-ieji – Lietuvos katalikų Bažnyčios Kronikos metai. Lygiai prieš 50 metų, 1972 m. kovo 19 d., pasirodė pirmasis, šio pogrindinio leidinio numeris. Tai buvo svarbus pogrindinis leidinys, leistas Lietuvoje 1972–1989 m. ir informuojantis pasaulio visuomenę apie tikrąją Bažnyčios ir tikinčiųjų padėtį Lietuvoje.

Kardinolas Sigitas Tamkevičius buvo pirmasis Kronikos redaktorius ir leidinio organizatorius. Šio leidinio reikšmė ypač didelė buvo užsienyje, nes jis informavo pasaulio visuomenę apie tikinčiųjų padėtį anapus totalitarinės sistemos uždangos. Kviečiame iš arčiau susipažinti su Kardinolo Sigito Tamkevičiaus patirtimi ir atsiminimais leidžiant šį ypatingą metraštį. Renginio metu skambės dainininko Lino Adomaičio ir mišraus jaunimo choro „Exaudi“ muzika.

Maloniai kviečiame, lauksime Jūsų!

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Fondo „Bažnyčios kronika“ ir Kauno apskrities viešosios bibliotekos informacija, 2022 m., lapkritis